Firmamız tarafından satışını ve entegrasyonunu gerçekleştirmiş olduğumuz ürünlerin ve hastanelerde bulunan mevcut ekipman ve cihazların periyodik veya arıza servis, bakım onarım hizmetlerini, yaptığı işlerin sorumluluğunda, tecrübeli mühendisler tarafından yapılmaktadır.

Sadece Türkiye olmamakla birlikte tüm Dünya çapında hizmet vermekteyiz. Tecrübeli teknik personellerimiz Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerine en kısa sürede teknik hizmet vermektedirler.

Teknik kadromuz yurtdışı temsilciliğini yürüttüğümüz ve çözüm ortaklarımız olan firmalar tarafından eğitimlerini bizzat yurtdışından alıp ve Türkiye’deki cihazların arıza, bakım ve montajında sisteme entegre etmeyi başarmış bulunmaktadır.

Bakım onarım  servis ve mühendisliği en üst seviyeye çıkarmak için müşterilerimize kullandıkları cihazların eğitimleri vererek, kullanma kılavuzlarını Türkçe olarak teslim ederek, kullanıcıyı birebir bilgilendiriyoruz.

UGEMSAN Teknik Hizmetler, kurulduğu günden bugüne kadar bakım onarım servis hizmetlerinde uluslararası ve yerli birçok kurumsal hastanenin çözüm ortağı olarak faaliyetlerini yürütmektedir.